Tebhos Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Tebhos, dünya çapındaki kullanıcılara özel mesajlaşma ve İnternet araması hizmetleri ("Hizmetler") sağlamak için son teknoloji güvenlik ve uçtan uca şifreleme kullanır. Aramalarınız ve mesajlarınız her zaman şifrelenir, böylece siz ve hedeflenen alıcılar dışında hiç kimse tarafından paylaşılamaz veya görüntülenemezler.

Hesap Bilgileri

Bir Tebhos hesabı oluşturduğunuzda bir telefon numarası kaydedersiniz. Telefon numaraları, Hizmetlerimizi size ve diğer Tebhos kullanıcılarına sunmak için kullanılır. İsteğe bağlı olarak hesabınıza profil adı ve profil resmi gibi başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Bu bilgiler uçtan uca şifrelenmiştir .

Mesajlar

Tebhos, mesajlarınızın veya aramalarınızın içeriğinin şifresini çözemez veya başka bir şekilde erişemez. Tebhos, geçici olarak çevrimdışı olan cihazlara (örneğin pili bitmiş bir telefona) teslim edilmek üzere Google firebase sunucularında uçtan uca şifreli mesajları sıraya koyar. Mesaj geçmişiniz kendi cihazlarınızda saklanır.

Kişiler

Tebhos, isteğe bağlı olarak, kişilerinizin gizliliğini korumak için tasarlanmış bir hizmet kullanarak, adres defterinizdeki hangi kişilerin Tebhos kullanıcıları olduğunu keşfedebilir. Hangi kişilerin kayıtlı olduğunu belirlemek için cihazınızdaki kişilerden gelen bilgiler kriptografik olarak hashlenebilir ve Google firebase sunucusuna iletilebilir .

Privacy Policy

Tebhos is dedicated technology for users worldwide, and state-of-the-art security and end-to-end oriented Internet search services ("Services"). Your calls and yours are always encrypted, which cannot be shared by anyone but you and the intended recipients.

Account info

You are a phone's credentials from a Tebhos system. The phone is used to provide our Services to you and other Tebhos users. optionally apply another profile name and picture like profile. This information is end-to-end encrypted.

Messages

Tebhos cannot decode or otherwise access your messages or calls. Tebhos queues devices that have temporary use (to be delivered to a phone in instance batteries) in an end-to-end encrypted queue. Your message forwarding is on the device.

Persons

In connection with this, Tebhos can guess which Tebhos you can visit from your address book, in order to use it to benefit from a service user. Which can be designed for school curricula are graphically from people and can be forwarded to Google firebase.


Cimrice

Keşfet

Destek

Satış Yap

Blog