Nasıl satıcı olurum?

Cimrice.com'da mağaza açmak ücretsizdir. Cimrice.com ana sayfasının üst bölümünde yer alan ÜRÜN SAT başlığına tıkladığınızda Mağaza Yönetim Paneli sayfasına yönlendirileceksiniz. "Ücretsiz Üye Paketi" butonuna basıp üyelik formunu doldurarak kolay ve güvenli bir şekilde platformumuza kaydolabilirsiniz.

Üye olmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

1. Ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ÜRÜN SAT butonuna tıklayın.
2. Açılan ekrandan üyelik paketi seçin.
3. Üyelik Bilgileri alanına gerekli bilgileri girin.
4. Aktif olarak kullandığınız ve hemen kontrol edebileceğiniz bir e-posta adresi tanımlayın.
5. Formu doldurduktan sonra Kayıt Ol butonuna basın.
6. Açılan sayfada ilgili bölümleri tanımlayarak üyeliğinizi aktif edin.
Satıcı hesabınız onaylandıktan sonra cimrice satış sözleşmesini kategori yöneticinizden temin ederek tarafımıza kargolayınız, Aksi durumda para çekimleriniz reddedilecektir.
Önemli:
Evraklarınızın tamamını tarafımıza gönderdikten sonra ‘’Mağaza Bilgilerini Güncellemeyiniz.’’Aksi taktirde çekim talepleriniz reddedilecektir.Değişiklik için kategori yöneticinize başvurabilirsiniz.
Önemli:
Satıcı, hesabınız onaylandıktan sonra ürün yükleme işlemlerine başlayabilirsiniz. Kategori yöneticiniz tarafından her yüklenen ürünün incelenmesi yapılıp maximum 24 saat içerisinde onaylarak ürünler aktif olarak satışta yer alacaktır.
Satıcı hesap bilgilerimi nasıl güncelleyeceğim?

Kategori yöneticinizin bilgisi dahilinde satıcı panelinizin sol tarafında bulunan mağaza ayarları butonuna tıklayarak düzenleyebilirsiniz.
Mağaza Rehberi