Biz Kimiz ? 

cimrice.com, yazılım uzmanı olarak çalışıp bir çok büyük projelerin yazılım sorumluluğunu alan, yerli ve milli projelere büyük önem veren Anıl MOLA tarafından kurulmuş bir e-pazaryeri şirketidir. Anıl MOLA, 7 yılı aşkın tecrübesi ile sosyal medya, e-ticaret, haberleşme sistemleri gibi projelerde katkısı bulunmaktadır.

E- ticaret sektöründe geniş kapsamlı ve inovatif projeler ışığında hayata geçirilen ve dünyanın en büyük pazaryerlerinden birisi olmayı hedefleyen cimrice.com ile, düşük komisyon sistemi sayesinde herkesin uygun ürünler elde etmesi planlanmaktadır.

cimrice.com’da Güvenli Alışveriş

cimrice.com, DNA’sında bulunan güçlü iletişim yeteneği sayesinde müşterileri ile arasında güven bağını organik olarak oluşturmaktadır. cimrice.com bünyesinde her işletme mağaza açamaz; e-ticaret sektöründe yeterliliğini ispatlayan, uygun fiyat sunan ve güvenilir işletmelerin mağaza açmasına onay verilir. Bu noktada cimrice.com, müşteriler ile mağazalar arasında köprü görevi görerek, e-ticareti güvenilir kılmaktadır.

cimrice.com’da yapılacak olan alışverişlerde bankaların ödeme sistemi kullanılmaktadır. Böylece hem müşterilerin ödemeleri, hem de mağazaların alacakları devlet güvencesi altındadır.

cimrice.com’un Yenilikçi Projeleri


cimrice.com sadece ticarette değil, sosyal sorumluluk alanında da üzerine düşen görevleri yerine getirmeyi hedeflemektedir. Projelerini hayata geçirirken topluma öncülük etme bilinci ile hareket etmektedir.

Alıcılara ilave bir tutar ödetmeden, cimrice.com'a başvuru yapan yada cimrice.com'un belirlediği ihtiyaç sahiplerine, elde ettiğimiz kâr'ın %5'ini bağışlıyoruz. Şeffaflığı ilke edinen anlayışımız doğrultusunda; sizlerin alışverişi sayesinde hayatlarına dokunduğumuz aileleri her ay düzenli çıkan bültenlerimizde paylaşacağız.

Sosyal sorumluluk üzerine geliştirmeye devam ettiğimiz projelerde, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile olan bağlarımızı güçlendirecek projelere daima imza atacağız.

Doğru ve etkili yönetilen Reklam ve Pazarlama Faaliyetleri sayesinde; mağazaların ürünlerini kolaylıkla yayınlayıp, yüksek trafik erişimine sahip olmalarına olanak sağlayarak, ilk yılda 3 milyar TL’lik bir ticaret hacmi yaratılması hedeflenmektedir.


Misyonumuz

Güçlü bir iletişim ve altyapı sistemimiz ile müşterilerimiz arasında güven bağı oluşturmak; yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımızla en çok tercih edilen e-pazaryeri platformu olmaktır.

Vizyonumuz


Sektörün öncülüğünü yapan saygın ve güvenilir bir e-pazaryeri platformu olmaktır.
Her bütçe ve her kesim için tek adres olarak öne çıkmayı planlayan cimrice, sizlerin destekleri ile ülkemizin sayılı yerli yatırımları arasında yerini alacaktır.
Bizlerle birlikte en iyisine ulaşabilirsiniz. Fikirlerinizi, önerilerinizi ve sorunlarınızı bizlere iletişim bölümünden iletebilir birebir destek alabilirsiniz.
Çıkmış olduğumuz bu yolda bize inanan ve bizimle birlikte yol alan başta müşterilerimiz olmak üzere, mağazalarımız ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz. 

İçtenlikle,

Cimrice.com


Cimrice

Keşfet

Destek

Satış Yap

Blog